WoodBall 2

Didn't you play yet? WoodBall 2 is available on Google Play and App Store!

 
 

3D Content Creation

for Game/Film Industry

 

Simge VR Lab

 
 
1
1

Simge Simülasyon Teknolojileri

Simge simülasyon alanında uzman ve çalışkan bir gurup mühendis tarafından 2012 yılında kurulmuş bağımsız bir şirkettir. Kurulduğu tarihten itibaren Simge Simülasyon, profesyonel mühendis kadrosuyla farklı mühendislik alanlarından birçok proje üzerinde çalışmaktadır. Bu kısa zamanda üç ayrı AR-GE projesi TUBİTAK tarafından desteklemiş ve hayata geçirilmiştir.

Şirketimizin amacı güncel teknolojileri, yenilikçi fikirleri ve yaratıcı ürünleri müşterilerimize sunmak ve onların gereksinimlerine çözümler üretmektir.

Faaliyet Alanları:

 • Simülatörler(Hava, Kara ve Deniz Araçları, Motosiklet, Yarış, Paraşüt, Uçuş, Pushback Traktörü)
 • Simülasyon Yazılımları
 • Hareketli Platformlar(2-3-6 Eksenli)
 • Sanal Gerçeklik(VR) ve Artırılmış Gerçeklik(AR) Uygulamaları
 • 2D/3D Oyun ve Reklam Oyun(Advergame)
 • Mobil Uygulama Geliştirme
 • Etkileşimli Mimari Görselleştirme
 • Etkileşimli Ürün Görselleştirme
 • Görsel Efekt ve Özel Efektler

EKİBİMİZ

Kürşat Özcan

CEO / Elektrik Elektronik Mühendisi

Usta ve kurucu ortak. 16 yılı aşan bilgi birikimi… Kürşat Özcan savunma sanayisinde farklı Ar-Ge projelerinde çalıştıktan sonra Simge Simülasyonu kurdu. Halen şirket içindeki projelerin yürütücülüğünü ve organizasyonlarını yapmaktadır. Çalışmadığı zamanlar(ki bu çok nadirdir) ailesi ve çocuklarıyla zaman geçirmekten hoşlanır.

Hakan Özcan

Mekatronik Müh. / Elektrik Elektronik Müh.

Hakan Özcan Simge Simülasyonun kurucu ortaklarındandır. Elektrik Elektronik mühendisliğinden mezun olduktan sonra Mekatronik mühendisliği alanında çift anadal yapmıştır. Şirketin mekatronik işlerinden sorumludur. Küçük yaşlarda oynadığı Doom oyunundan beri bilgisayar grafikleri ve oyun programlaması üzerine merak sarmıştır. Elektromekanik düzeneklere kafa yormadığı zamanlar bilgisayar oyunları üzerinde çalışmaktadır. Ayrıca boş zamanlarında gitar çalmaktan ve film izlemekten keyif alır.

Gökhan Özcan

Bilgisayar Mühendisi

Gökhan Özcan Simge Simülasyonun kurucu ortaklarındandır. Çocukluğundan beri bilgisayar oyunlarıyla ilgilenmektedir. Mezun olduktan sonra değişik sektörlerde çalışmıştır. Daha sonra Simge Simülasyon ekibine katılmıştır. Şuanda Ar-Ge departmanında çalışmakta ve şirketin yazılım projelerini yürütmektedir. Çalışmadığı zamanlarda kayak yapmaktan ve bilgisayar oyunları oynamaktan hoşlanır.

Mehmet Yıldırım

3D Modelleme Ve Animasyon

Mehmet Yıldırım 11 yıl mimari yapıların modellenmesi üzerine çalıştıktan sonra yeteneklerini geliştirmeye karar verir ve Simge Simülasyon Teknolojilerine katılır. Animasyon, çizim ve modelleme üzerine gerçekten çok yeteneklidir. Simülasyon ortamlarının modellenmesi ve hazırlanması ile sorumludur. Boş zamanlarında latin dansları ile ilgilenmektedir.

Ömür Efe Güçlü

Backend Developer

Ömür Efe henüz 16 yaşında. 12 yaşından beri bilgisayar ve programlamayla uğraşıyor. StockWord: Ödüllü Kelime Oyunu ile birlikte ekibimize katıldı. Oyunlarımızın backend yazılımlarını yapıyor. Boş zamanlarında oyun oynuyor(Çünkü o henüz bir çocuk)

Sadık Hanecioğlu

Amsterdam Ofisi Sorumlusu

Gerçekten zeki ve kibar bir kişilik… Uzun yıllar bilgi işlem müdürü olarak çalıştıktan sonra kendini satış ve pazarlama üzerine geliştirdi ve Simge Simülasyon ailesine katıldı ve Amsterdam ofisinde satış sorumlusu olarak görev almaktadır.

  Bize Ulaşın!

  Ürünlerimiz yahut çözümlerimiz üzerinde herhangi bir problem ile karşılaşır, ya da bir sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Sizinle iletişim kurmaktan mutluluk duyacağımıza emin olabilirsiniz. Mailinize birkaç çalışma saati içinde cevap alamazsanız, lütfen bizi bu konuda uyarın.

  Neredeyiz?

  Çağrı merkezimiz pazartesi-cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arası hizmet vermektedir.

  Merkez Ofis(Türkiye):
  Adres: Bilkent Cyberpark Tepe Binasi No:B9 Çankaya Ankara-Türkiye
  Telefon: +90 (312) 911 19 96
  Mobil/Whatsapp: +90 (506) 496 19 38
  Mail: [email protected]

  Amsterdam Ofisi:
  Adres: Sassenheimstraat 72 1059BL, Amsterdam, The Netherlands
  Telefon: +31615246020
  Mail: [email protected]